menu

Nabídka
služeb
Doplňkové
služby
Fotogalerie
svateb
Svatební
kalendář
 

Reference

 • Rádi bychom Vám a celému personálu vašeho resortu poděkovali za ten nejkrásnější svatební den, jaký jsme si kdy mohli přát. Kromě úchvatného prostředí náš čekal skvělý a velmi vstřícný personál, naprosto božská kuchyně (na kterou mimochodem velmi rádi vzpomínají i všichni naši hosté) a v neposlední řadě Vy (Mgr. Karolína Jakubcová). Vám patří největší dík za to, jak jste nám celý den naprosto skvěle zorganizovala, ve všem jste se snažila maximálně nám vyhovět a spoustu administrativních a organizačních záležitostí udělala za nás. Jsme velmi rádi, že jsme se pro nepřízeň počasí na poslední chvíli rozhodli změnit místo obřadu z venkovního prostoru na zastřešenou terasu. Atmosféra byla úžasná a nepopsatelná. Nevíme, zda to bylo tím, že si všichni hosté byli na terase velmi blízko a nebo na všechny zapůsobil magický prostor vytvořený obilnými kruhy ve spojení se závěsy, profesionálním přístupem pana starosty, ale bylo to prostě skvělé. Naše svatba ve vašem resortu byla prostě pohádková. Za to všechno ještě jednou děkujeme Vám, vašim kolegům a asi osudu :-). Zde zasíláme odkaz na fotky z našeho svatebního dne. Můžete je použít na prezentaci vašeho resortu a služeb, které nabízíte. S pozdravem, Libor a Danda VaškoviRádi bychom poděkovali za velmi profesionální a lidský přístup všem, kteří se podíleli na organizaci našeho svatebního dne. Oceňujeme především kvalitní služby, jasnou komunikaci a vstřícnost. Již samotné plánování probíhalo v pohodové atmosféře a ač to snad ani není možné, ve svatební den nedošlo k žádnému zádrhelu. My i naši svatebčané jsme si užili nejen krásné ubytování, ale i vynikající hostinu a raut, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pan Klíč dokázal přesně odhadnout, co naši hosté na menu ocení. Rádi bychom vyzdvihli práci paní Novotné, pro kterou nebyl problém cokoliv zařídit, vyšla vstříc veškerým našim požadavkům a její jednání bylo vždy velmi milé. Díky skvěle odvedené práci veškerého personálu se nám opravdu podařilo prožít Svatbu snů na Kořenci. Ještě jednou moc děkujeme, na Kořenec se budeme rádi vracet - manželé Mačkovi.
 • Milá Karolíno (Mgr. Karolína Jakubcová), moc děkuji za Vámi krásně zorganizovanou svatbu, která se všem líbila. Určitě si do Kořence zajedu třeba na golf. (svatebčan)
 • Prostředí Golf & Ski Resortu Kořenec představuje dokonalou kombinaci všeho, co si každá nevěsta pro svůj den představuje. Krásné prostředí pro obřad (včetně "mokré varianty"), útulné vnitřní prostory pro hostinu, překrásné přírodní venkovní exteriéry pro novomanželské focení (přičemž současně je možné velmi prakticky zabavit svatebčany golfovou akademií), architektonicky velmi povedené řešení venkovní terasy pro odpolední a večerní zábavu, které zaručuje skutečně nezapomenutelnou atmosféru. To vše doplněné milým a vstřícným personálem, sympatickou svatební koordinátorkou, fantastickým jídlem a pitím. Velmi vkusné ubytování a luxusní svatební apartmán jsou pak jen třešničkou na dortu. Nedovedeme si představit, že bychom mohli náš svatební den prožít v ideálnějším prostředí - Jana Cejpková (23.8.2014).
 • Děkujeme resortu Kořenec a především Karolíně Jakubcové za organizaci svatebního dne. Kořenec nám splnil sen obřadu v přírodě s přenádherným výhledem do kraje, jelikož resort se nachází výše než 600 m.n.m a panoramata z nejvyšších bodů jsou dechberoucí. Většina našich hostů byla ubytována v hotelové časti resortu, která okouzlila především vlastní terásku s posezením a výhledem do zeleně u většiny pokojů. Hostina se konala ve venkovní rustikální restauraci, jejíž styl kanadského srubu vytváří užasnou atmosféru, uprostřed pergoly je i taneční parket, který svatebčané ve večeních hodinách rádi obsadili, jakmile začala hrát kapela. Po dobu našeho focení jsme pro naše hosty vymysleli odpolední program golfovou akademii a pro druhou skupinu ochutnávku vín v útulném vinném sklípku pod restaurací. Ačkoli nejsme golfisté, Kořenec jsme si zamilovali a svatbu jsme zvolili přávě zde. Svatbu na Kořenci doporučujeme především pro milovníky přírody a míst s geniuem loci. - Manželé Rárovi (svatba v srpnu 2014)
 • Rádi bychom poděkovali zaměstnancům Golf Resortu Kořenec za vstřícné, operativní, přátelské a profesionální jednání a zorganizování naší svatební hostiny a svatebního veselí. Prostředí Golf Resortu vřele doporučujeme všem potenciálním zájemcům pro rodinné oslavy či přímo svatby, protože svatba na Kořenci, to je svatba Golfově-Okouzlující – Lákavá – Fialová (v našem případě Usmívající se) – Krásná – Opravdu-Řádně-Exkluzivní – Netradiční – Elegantně-Ceremoniální. - (Manželé Fialovi - svatba v srpnu 2014)
 • Byli jsme u vás naprosto spokojeni. Ať už se to týče poskytovaných služeb, ubytování či jídla. A rozhodně nedám dopustit na perfektní personál, který byl velmi ochotný a vstřícný a spolupráce byla naprosto skvělá. A není to jen můj názor, ale naprosto spokojeni odcházeli všichni naši hosté s tím, že se určitě ještě někdy přijedou na Kořenec podívat, stejně jako my. - (Monika Kmoníčková - svatba 2.5.2015)
 • Dlouho jsme hledali místo, které by pro náš obřad bylo TO pravé. Již při první návštěvě nás oslovil krásný výhled, krajina a kouzlo tohoto místa. Proto jsme se nechali 1. května 2015, v Golf & Ski Resortu Kořenec, oddat. Detailem, který nás utvrdil v naší volbě, byla slečna Karolína Novotná. Od začátku byla neuveřitelně milá, vstřícná a ochotná vyhovět všem našim požadavkům. Jednoduše profesionální přístup.:) S čistým svědomím tak můžeme Všem, využití služeb tohoto resortu, doporučit. Děkujeme a do budoucna se sem budeme rádi vracet. (Manželé Novotní - svatba 1.5.2015)
 • Touto cestou chceme velice poděkovat paní Karolíně Jakubcové za skvělou přípravu našeho svatebního dne. Vše bylo naprosto perfektní již od prvotních příprav až po koordinaci našeho svatebního dne, který jsme si neskutečně užili. Nádherné prostory, dobré jídlo, velice milý a vstřícný přístup paní Jakubcové se odrazil na spokojenosti našich hostů. Naši svatbu jsme si prožili přesně podle našich představ a proto ještě jednou moc děkujeme! Nedomovi (svatba 17.10.2015)
 • Pro náš svatební den jsme si vybrali prostředí Golf & Ski resortu Kořenec. A rozhodně jsme tímto výběrem neudělali chybu. Slečna Novotná, dnes již paní Karolína Jakubcová, byla od začátku velmi ochotná a milá. Splnila a vyřešila všechny naše nápady a výmysly. Pomohla se všemi přípravami na Kořenci a snažila se vyjít vstříc i nad rámec jejích povinností. Celý svatební den se potom starala o organizaci a hladký průběh svatebního dne. Ostatní služby v areálu byly také na nejvyšší úrovni. Jídlo bylo skvělé a personál v restauraci příjemný a usměvavý. Celý svatební den, včetně snídaně na druhý den ráno, se líbil nejen nám dvěma, ale i všem ostatním svatebním hostům. Musíme říct, že výběr této lokality pro náš svatební obřad byl rozhodně správným krokem. Manželé Pavlékovi – červenec 2015
 • Ještě jednou moc děkujeme za krásný zážitek, i s odstupem času stále vzpomínáme, jak svatba ve Vašem resortu byla dokonalá. :-) Přemýšleli jsme, jestli bychom něco změnili či udělali jinak a musíme říct, že NE :-) Což u takové akce, kterou člověk většinou chystá a zařizuje jedenkrát za život, považujeme za velký úspěch :-) Velké díky patří především paní Jakubcové (Novotné), za perfektní koordinaci celého průběhu před i v den svatby. S takto přátelským, usměvavým a vstřícným personálem se člověk v dnešní době málokdy setká. Takže ještě jednou VELKÉ DÍKY ZA VŠE :-). Manželé Alexovi - září 2015
 • Dobrý den, paní Jakubcová, rádi bychom Vám touto cestou dodatečně poděkovali za skvělou realizaci a koordinaci našeho svatebního dne. Vše, od výzdoby přes obřad až po závěrečnou párty, bylo přesně dle našich představ. Svatebčani byli nadšeni nejen golfovou akademii, ale i hostinou, která byla výborná. Vše bylo podtrženo nádherným prostředím a milým personálem. Vaše usměvavá přítomnost byla jen třešinkou na dortu : ) Jste opravdový profesionál. Určitě Vás budeme doporučovat dál. Ještě jednou díky. Manželé Valentovi - září 2015
 • Rádi bychom poděkovali celému personálu Golf Resort Kořenec, jelikož všichni byli velice šikovní, ochotní, příjemní, profesionální a ve všem nám vyšli vstříc. Zejména pak Mgr. Karolína Jakubcová, která veškeré svatební přípravy koordinovala včetně inspirace, rad a doporučení a bravůrně zvládla celý svatební den zkoordinovat tak, že vše proběhlo dle domluvených not a na jedničku. Všichni svatební hosté se nemohli nabažit pečlivě nachystaného a výborného rautu. Profesionální přístup personálu podtrhuje úžasné prostředí celého resortu od interiérů hotelu až po exteriéry a zákoutí golfového hřiště.

  Vřele doporučujeme organizovanou prohlídku místní vesnice Kořenec s panem průvodcem, která byla naprosto famózní a od všech účastníků sklidila převeliký ohlas. :)

  Jsme velice rádi, že jsme mohli naši první svatbu prožít právě na Kořenci, kam se budeme jisto jistě na bavlněnou, papírovou, koženou, květinovou, dřevěnou, železnou, vlněnou, bronzovou, stříbrnou a zlatou svatbu s radostí vracet :) 9.9.2016, manželé Hlouškovi

 • Prostředí na Kořenci jsme si oblíbili už během schůzek při plánování naší svatby. Už tehdy tam panovala uvolněná a velmi příjemná atmosféra, která byla i v den naší svatby. Moc děkujeme Karolíně a celému jejímu týmu za skvělou domluvu, přípravu a hlavně organizaci našeho dne. Díky nim byl náš den bez stresů a mohli jsme si ho užít na maximum. Všem vřele doporučujeme Kořenec na uspořádání svatby. (Léňa&Ondra; 2018)

 • Děkujeme za milé přijetí a pomoc při rozhodování ohledně místa konání naší svatby. Už po první návštěvě jsme měli vybráno. 
  paní Jakubcová, vždy ochotně odpovídala na všechny dotazy a pomáhala nám s veškerou organizací. Celý personál v náš svatební den, byl velice milý a ochotný a to až do konce (do rána ☺️), mockrát děkujeme i jim.
  Na tento den máme ty nejkrásnější vzpomínky. Hosté byli nadšení, překvapení v podobě akademie golfu během našeho focení a večerní ohňostroj, měla obrovský úspěch. Místo a veškeré prostory jsou nádherné, jídlo bylo výborné, rauty vypadaly bezchybně, proto jsme rádi, že jsme si pro náš velký den vybrali právě tento resort ☺️
  Přejeme spoustu dalších spokojených novomanželů a těšíme se na další setkání v Kořenci, kde se budeme rozhodně rádi vracet.
  Špringerovi ♥ 29.6.2019

  Dobrý den paní Jakubcová,  chceme vám a celému personálu ještě jednou poděkovat za zrealizování našeho nezapomenutelného dne. Bylo to opravdu velkolepé, romantické, dojemné, prostě nádherné. Odvedli jste všichni kus práce. A opravdu můžeme říct, že jsme "padli na pr...". 
  Byly to nervy, byl to rok starostí.... ale stálo to za to. V žádném případě nelitujeme, že jsme si zvolili právě vás.
  Velké DÍKY!!! Novomanželé Pešovi  ♥ 7.9.2019

  Moc děkujeme za všechno , protože všichni si svatbu naprosto užili a jsou nadšení. Pro nás to byl naprosto dokonalý den a nemělo to snad ani jednu chybičku. (novomanželé Veverkovi ♥ 28.5.2022)

  Ahoj Káji, děkujeme.Svatbu jsme si užili od začátku do konce, byla to neskutečná jízda a vy jste nám ji udělali nejlíp, jak to jen mohlo jít! Obrovské díky celému personálu a hlavně tobě ;) (novomanželé Velasovi ♥ 18.6.2022)

  Děkujeme moc za všechno, všechno bylo perfektní a my s hosty jsme si to moc užili. Vše jsme si to velice užili a všichni si místo velice vychvalovali. Úžasný servis ze strany číšníků, velice ochotní a vše skvěle nachystáno. Děkujeme moc za všechno za úžasnou spolupráci i přes dálkové dorozumívání vše bylo perfektní. Spolupráce s Vámi byla nadmíru přijímá a Vaše ochota se vším byla neskutečná.(Novomanželé ♥ 20.8.2022)

  Zdravím Vás Karolíno, chtěli jsme Vám s manželem oba ještě jednou moc poděkovat za uspořádání naší svatby u Vás v resortu, opravdu bylo vše skvěle zorganizované, připravené, jídlo bylo velmi chutné.  S radostí Váš resort doporučíme nejen pro oslavy, i my se budeme rádi vracet, snad i jednou za golfem. :) (Novomanželé Mičkovi ♥ 3.9.2022)

 • Ahoj Káji, i my bychom ti chtěli poděkovat za veškerou organizaci a perfektní práci a přístup při plánování a realizaci naší svatby. Tohle místo je pro nás Paťou srdeční záležitost, takže ani jiné místo pro naši svatbu nepřipadalo v úvahu a jsme moc rádi, že jsme svatbu mohli téměř do roka a do dne od našich zásnub zrealizovat.Vše bylo nad naše očekávání. Nádherná výzdoba hostiny a svatebního místa, koordinace během svatebního dne, skvělé jídlo a pití a i ranní přípravy na apartmánu s občerstvením. Ještě jednou opravdu moc děkujeme. Svatbu jsme si společně s našimi hosty moc užili a byl to pro nás opravdu výjimečný den. Moc rádi budeme golf doporučovat dál :) (Novomanželé Kolářovi ♥ 16.9.2023)

 •  Dobrý večer, děkujeme za profesionální přístup jak z Vaší strany, tak ze strany personálu. Díky Vám a vašemu týmu jsme náš den prožili tak, jak jsme si vysnili. (Novomanželé Toulovi 5.8.2023)

 • Dobrý den, vše bylo perfektní. Mockrát děkujeme. (Novomanželé Ondášovi 7.7.2023)

 • Děkujeme za vše, bylo to perfektn. (Novomanželé Smejkalovi ♥ 1.7.2023)